Poděkování za pomoc, dary, finanční podporu apod.

ŠKOLNÍ  ROK  2018/2019

DĚKUJEME:

KARNEVAL 2019

Děkujeme všem rodičům, kteří se jakoukoliv formou podíleli na přípravě, zabezpečení a realizaci

KARNEVALU 2019.

Děkujeme společně s dětmi.

rodičům Ondráška ze třídy Koťátko za darování dětských knih, které budou v rámci programu mateřské školy předány dětem.

dne: 30.11.2018

- strýci a babičce Norberta ze třídy SLUNÍČKO za zakoupení širokoúhlého monitoru zn. SAMSUNG CF 390 ke sledování pohádek, vzdělávacích programů a her, které jsou schválené MŠMT jako výukový program pro děti předškolního věku.

dne: 13.11.2018

- rodičům Štepánka ze třídy MOTÝLEK  za stavebnice LEGO, které obohatí hry dětí. Mamince Natálky a Nelinky za papíry na kreslení, rovněž ze třídy MOTÝLEK.

dne: 1.10.2018

- rodičům Sabinky a Elišky ze třídy KOŤÁTKO za dýni Goliáš o váze 16 kg a za jablíčka v biokvalitě - 8 kg k dalšímu zpracování ve školní jídelně k obohacení jídelníčku dětí.

dne: 24.9.2018

- mamince Petříka ze třídy SLUNÍČKO za jablíčka v biokvalitě (6 kg). Jablka budou použita do žemlovky, kterou budou mít děti k obědu v úterý 25.9.2018.

dne: 18.9.2018

- mamince Amálky ze třídy MOTÝLEK za jablíčka v biokvalitě (8 kg) k dalšímu zpracování ve školní jídelně k obohacení jídelníčku dětí o cenné vitamíny.

Mamince Nelinky za velkou roli papíru k výtvarnému tvoření dětí, rovněž ze třídy MOTÝLEK.

dne: 12.9.2018

- tatínkovi Sofinky ze třídy KUŘÁTKO, který v mateřské škole vyčistil všechny koberce ve třídách o celkové ploše 261m2 a tím ušetřil v rozpočtu školy finanční prostředky ve výši 3.915 Kč.
Tyto ušetřené finanční prostředky budou použity na nákup hraček a učebních pomůcek pro hry a vzdělávání dětí.

dne: 12.9.2018
                                                                         Šárka Čerňáková, ředitelka školy

ŠKOLNÍ  ROK  2017/2018

PODĚKOVÁNÍ

přináleží všem rodičům, kteří přispěli odměnami, občerstvením nebo se aktivně zapojili do přípravy a realizace úspěšné akce Zahradní slavnosti MŠ Mateřídouška, za Vaši účast na dané akci, která se uskutečnila 19. června 2018.

20. června 2018                                                 Šárka Čerňáková. ředitelka školy

PODĚKOVÁNÍ

Děkuji všem rodičům, dětem i zaměstnancům MŠ  za pomoc při jarním úklidu naší krásné přírodní zahrady.

Nesmírně si vážím Vašeho přístupu a také Vašeho vlastního nasazení, účastí rodičů i rodin na daném zvelebování prostředí.

12.4.2018                                                         Šárka Čerňáková. ředitelka školy

KARNEVAL  2018

PODĚKOVÁNÍ

Děkuji jménem všech dětí a pracovního kolektivu mateřské školy za pomoc při přípravě a vlastní realizaci velmi zdařilého KARNEVALU 2018.
Děkujeme za pomoc při výzdobě jídelny, převoz karnevalového materiálu, napečení mnoha dobrot, které obohatily „karnevalový bufet“,  za odměny na soutěže a také za doprovod svých dětí na danou akci.

Šárka Čerňáková, ředitelka školy

MIKULÁŠSKÁ  NADÍLKA

DĚKUJEME  mamince Matěje (tř. Kuřátko) a tatínkovi Tadeáše (tř. Sluníčko) za převoz balíčků a ostatního materiálu do jídelny Základní školy Jiřího z Poděbrad na akci  MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA.

Rovněž děkujeme za pomoc při úklidu školní jídelny po ukončení akce - mamince Amálky Siblové, rodičům Barunky a Elišky (tř. Sluníčko), tatínkovi Nelinky (tř. Motýlek).

Za zhotovení fotografií a videí mamince Amálky (tř. Sluníčko) a Vojtíška (tř. Motýlek).

Rovněž děkujeme všem rodičům, kteří podpořili svou účastí a doprovodili své děti na vystoupení VÁNOČNÍHO JARMARKU Základní školy Jiřího z Poděbrad a také na vystoupení v ADVENTNÍM MĚSTEČKU na místecké náměstí.

DĚKUJEME  za pomoc při podzimním úklidu naší školní zahrady, kterého se zúčastnili rodiče a děti:

třída Sluníčko

Barunka a Eliška s maminkou, Amálka s maminkou, Rozárka s maminkou

třída Motýlek

třída Koťátko

Klárka s maminkou, Marek s maminkou, tatínkem i babičkou, Klaudie a Laurinka a maminkou, Adélka s tatínkem, Šimon s tatínkem (maminka a bratříček je doprovázeli), Nelinka s maminkou a sestrou Adriankou, Daniel a Eliška s maminkou

třída Kuřátko

Sofie s tatínkem, Matýsek s maminkou

14.02.2019

NÁVŠTĚVA NA MAGISTRÁTU MĚSTA

13.02.2019

VÝSTAVA V MUZEU BESKYD