Možná vás bude zajímat

NABÍDKA  PRACOVNÍCH  POZIC

Mateřská škola Mateřídouška, Frýdek-Místek,
J. Božana 3141 přijme školního asistenta (zástup za dlouhodobou nemoc). Úvazek 70%, nástup možný ihned.

Požadavek: kvalifikovanost v oboru - SPgŠ nebo maturita + kvalifikační kurz asistenta pedagoga s akreditací MŠMT.

Nabídky prosím předejte osobně nebo zasílejte na adresu Ředitelství  Mateřské školy Mateřídouška nebo na e-mail - ms.materidouska.cernakova seznam.cz.

Od 1. března 2019 nabízíme pracovní pozici – uklízečka (zkrácený pracovní úvazek).

29.1.2019                                                         Šárka Čerňáková, ředitelka školy

VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ

Veleslé Velikonoce, hodně jarního sluníčka Vám přeji děti a zaměstnanci Ma celá zpráva »»

JAK JSME PEKLI VELIKONOČNÍHO BERÁNKA