Klub dětí, rodičů a přátel MŠ Mateřídouška, z. s.

SPOLEČNÁ VYCHÁZKA

kdy: neděle 13.6.2021
kde: dětské hřiště Pržno

jak:

1.) vlakem- sraz Frýdek vlakové nádraží 9:15 (platba jízdenky každý sám)
nebo
2.) autem - sraz vlakové nádraží Pržno 9:40

Více informací naleznete zde.

PŘEDNÁŠKY PRO RODIČE

Brzy nás čeká odborná přednáška pro rodiče ve spolupráci s paní psycholožkou z PPP (pedagogicko-psychologickou poradnou) Mgr. Radkou Vrbovou. Přednáška proběhne na téma: Příčiny výchovných obtíží.

Přednáška proběhne pravděpodobně během května v osobní nebo online formě dle situace covid-19 a nařízení vlády.

O přesném termínu Vás budeme informovat.

KNIHOVNA PRO RODIČE A DĚTI

Mateřská škola ve spolupráci s Klubem dětí, rodičů a přátel MŠ Mateřídouška, z. s. připravila knihovnu pro rodiče a děti, kde je možné půjčit si knihu/časopis, jak pro dospělé, tak pro děti.

Cílem Mateřské školy je také vzdělávání a podpora rodičů. Knihovna je jedním z prostředků.  Dále se chceme zaměřovat na přednášky pro rodiče. Postupné dovybavení knihovny zajistíme z financí za akci sběr papíru. Zázemí pro knihovnu je ve společných prostorách MŠ. Informace o knihovně, půjčování a objednávce naleznete v sekci Klub rodičů - KNIHOVNA

VELKÝ SBĚR PAPÍRU

Sběr papíru - noviny, letáky, časopisy.

Papír se nosí průběžně na třídy svázaný provázkem do balíčku. Průběžně se odváží do sběru.

Výnos z akce bude vždy připsán na účet Klubu dětí, rodičů a přátel MŠ Mateřídouška, z. s.

Do podpory Klubu rodičů se může připojit i široká veřejnost sbírkou papíru - kontaktujte nás na e-mail: ms.materidouska@seznam.cz

Akce bude probíhat do 30.6.2021

Děkujeme za spolupráci - Klub dětí, rodičů a přátel MŠ Mateřídouška, z. s.