Jak jsme hráli ve Sluníčkách divadlo

Ve třídě v centru Dramatické hry máme postavené kulisy, spoustu loutek a děti si mohou hrát divadlo každý den.

Do dramatizace pohádky „Boudo, budko“ jsme se zapojili všichni. Nejdříve jsme postavili boudu a potom rozdali role. A protože si povídáme o zvířátkách v lese, vybrali jsme čepičky zvířátek, které v tomto prostředí žijí. A ve Sluníčkách se objevili: ježek Bodlinka, vlček Šedý krček, jelen Zlaté parohy, zajíček Ušáček a přiskákala i žabka Kuňkalka. A pohádka mohla začít. Když byla všechna zvířátka v domečku, přišel medvěd Všechnosněd. Ten se do budky už ale nevešel, a zvířátka z domečku vyhnal. To byla legrace. Domeček se zboural, zvířátka běhala po celém „lese“ a smíchu bylo všude opravdu hodně.

Moc jsme si pohádku užili.


sezviratky_logo.jpg
logo_cele_cesko_cte_detem_edited.jpg
logo_ekoskola1..png
Logo_města_Frýdek-Místek.png

© 2023 by Little Tots Preschool.

Proudly created with Wix.com