Oslava mezinárodního dne EKOŠKOL

Ve středu 6. listopadu naše MŠ Mateřídouška oslavila s rodiči a dětmi Mezinárodní den Ekoškol. Již počtvrté jsme se sešli, abychom společnými silami uklidili před zimou naši krásnou školní zahradu. Prožili jsme zábavné odpoledne naplněné prací, ale také hrou. Děti si vyzkoušely hod šiškou na cíl, poznávání stromů, tvořily obrázky z přírodnin nebo zkoumaly, čím mohou naší planetě Zemi být prospěšné. Odpoledne nám zpříjemnilo nejen sluníčko, které nás zahřálo, ale i sladká odměna pro nejmenší pomocníky.

Všem dětem, rodičům i zaměstnancům školy, kteří vzali s chutí do rukou nářadí za velkou účast moc děkujeme a těšíme se na další setkání s Vámi.sezviratky_logo.jpg
logo_cele_cesko_cte_detem_edited.jpg
logo_ekoskola1..png
Logo_města_Frýdek-Místek.png

© 2023 by Little Tots Preschool.

Proudly created with Wix.com