Vánoční nadílka ve třídě Motýlek

V tomto týdnu jsme se sešli po dlouhé době a všichni se těšili na dlouho očekávané rozbalování dárečku pod stromečkem, který jsme si společně nazdobili. Čekání bylo dlouhé a napínavé, přineslo spoustu usměvavých tváří plných překvapení. "Školkový Ježíšek" nám přinesl vláčkodráhu s garáží, miminko, velké dopravní značky, kostýmy, lego duplo, pokosovou pilu, člověče nezlob se, hrnce a náčiní do kuchyňky, bubny clacks, dřevěnou stavebnici na rozvoj prostorového vnímání atd. Celý tento týden se linul ještě v duchu Vánoc. Seznamovali jsem se

s pravidly nových her, učili se jak se s novými věcmi zachází, co s nimi můžeme dělat, kde mají své místo atd. Také nás navštívili Tři králové, naučili jsme se písničku, dozvěděli jsme se jména králů a odkud přišli, že byli velice chytří a hledali své cesty podle hvězd, co přinesli za dary a komu.

Děti si vyrobily královské koruny, vybarvovaly, stříhaly a lepily tři krále z částí, lepily symbolický nápis z kamínků a korálků na vzor. Využili jsme také barevné Pet víčka, zamysleli jsme se jak bychom mohli my někoho obdarovat a čím udělat radost ostatním.


Celý týden jsem si společně užili.


sezviratky_logo.jpg
logo_cele_cesko_cte_detem_edited.jpg
logo_ekoskola1..png
Logo_města_Frýdek-Místek.png

© 2023 by Little Tots Preschool.

Proudly created with Wix.com