Provozní doba

PROVOZNÍ DOBA:
Provoz mateřské školy je od 6.00 – 16.30 hod.

INFORMACE  O  PRÁZDNINOVÉM  PROVOZU

Omezený prázdninový provoz bude zajištěn pro přihlášené děti  na třídě Sluníčko a Koťátko.

Děti jsou rozděleny následovně:

tř. Sluníčko: pro děti ze třídy Sluníčko, Motýlek,děti z MŠ Lískovecká, Sněženka

tř. Koťátko: pro děti ze třídy Koťátko a Kuřátko,děti z MŠ a ZŠ J.Čapka

Ve Frýdku-Místku, dne: 29.6.2018                  Šárka Čerňáková, ředitelka školy

LETNÍ  PRÁZDNINOVÝ  PROVOZ

Provoz v mateřské škole  bude přerušen v termínu

od 30. července – 31. srpna 2018

Omezený prázdninový provoz bude zabezpečen

v době od 2. července  - 27. července 2018  na základě písemného požadavku

a přesného určení dnů docházky v období  letních prázdnin.

Žádáme Vás o důkladné zvážení svého požadavku, na docházku vašeho dítěte do mateřské školy v daných dnech omezeného provozu. V době prázdnin jsou prováděny opravy, které nelze zrealizovat v průběhu školního roku a také období pro čerpání dovolené zaměstnanců mateřské školy.
V případě odhlášení dítěte z pravidelné docházky do MŠ , jsou rodiče od úplaty osvobozeni zcela. /viz  směrnice Úplata za předškolní vzdělávání/.
Budete-li žádat o umístění mimo stanovenou dobu provozu, obraťte se neodkladně na požadovanou MŠ .
Požadavek k prázdninovému provozu v MŠ Mateřídouška (zapište jednotlivé dny – týdny) ve třídě u vašich  p. učitelek nejpozději do 27. dubna 2018.

Ve Frýdku-Místku, dne:  15.2.2018                             Šárka Čerňáková, ředitelka školy

Vážení rodiče,
děkujeme za Vaše vyjádření prostřednictvím dotazníku v rámci průzkumu, který ze dnů v týdnu by Vám nejvíce vyhovoval pro společné akce v odpoledních hodinách.

Z Vašich vyjádření:
• pondělí   -   34 souhlasů
• úterý      -   43    -  „ -
• středa    -   38    -  „ -
• čtvrtek    -   42    -  „ –

Na základě zjištěného stavu budeme na společné akce upřednostňovat dny -  úterý a čtvrtek (popř. středu).

Do dotazníkového šetření se zapojilo 74 rodičů ze 112 docházejících dětí  (tř. Sluníčko 19, tř. Motýlek 12, tř. Koťátko 27, tř. Kuřátko 16).

18. dubna 2018                                                          Šárka Čerňáková, ředitelka školy

ORGANIZACE  ŠKOLNÍHO  ROKU  2017/20178

OMEZENÝ  PROVOZ

26. a 27. října 2017-  podzimní prázdniny