10.03.2005 KARNEVAL v Mateřídoušce
A zrovna tak to vypadalo 22. února, když nastal maškarní rej dětí z mateřské školy Mateřídouška. Ještě, že jsme se do jídelny 11. ZŠ, která se proměnila v taneční sál, všichni vešli! Pan konferenciér divadla Zlatý klíč zpíval a pouštěl k tanci veselé písničky, paní učitelky pro nás připravily zajímavé soutěže s odměnami, nechyběla ani a tombola, maminky napekly sladké dobroty... Ani se nám nechtělo jít domů. Ještě štěstí, že rok rychle uteče a karneval tu bude zas!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»