03.10.2019 BRAMBORIÁDA - Tř. Sluníčko

Už máme za sebou měsíc nového školního roku, a proto jsme se sešli, abychom se lépe poznali a řekli si své první dojmy a poznatky. Toto neformální setkání s rodiči a dětmi jsme spojili s bramborovým tvořením. Děti ukázaly svým maminkám, babičkám, tatínkům i dědečkům, jak probíhá ve Sluníčkách ranní komunitní kruh. Společně si vyluštili křížovku spojenou s básničkou. Rodiče jsme seznámili s výsledky dotazníkového šetření a s akcemi, které nás čekají. Pochlubili jsme se s naším maskotem Františkem a památníčkem. Děti měly možnost vyfotit se v našem improvizovaném ateliéru a všichni (i p. učitelky) se v něm proměnili na veselou bramboru. Domů si děti donesly Bramboráčky a diplom za účast v bramborovém tvoření. Třídu nám vyzdobí i společná práce, kterou jsme vytvořili tiskáním bramborových razítek doplněnou o básničku o kamarádství. Akce se nám moc líbila a těšíme se na další.

15.10.2019

Eko pohádka o Hadráčkovi a Plecháčkovi

V úterý 15.10.2019 do naší Mateřské školy Mateřídouška zavítala E celá zpráva »»
03.10.2019