Detail zprávy
03.10.2019 BRAMBORIÁDA - Tř. Motýlek

Ve čtvrtek 3. 10. 2019 proběhla v naší třídě Motýlek první společná odpolední akce s rodiči a dětmi nazvaná: „Bramboriáda.“ Sešli jsme se v hojném počtu, což nás velmi potěšilo. Po přivítání byli rodiče seznámení s programem akce.  Na začátek jsme začali tvořit z brambor a přírodnin. Pod rukama dětí a rodičů vznikaly velmi krásné výrobky. Po tomto tvoření jsme rodičům předvedli krátkou ukázku z našeho každodenního ranního komunitního kruhu. Rodiče tak  měli možnost zhlédnout, jak p. učitelka s dětmi pracuje. Děti zarecitovaly básničky, zazpívaly písničky a předvedly své taneční umění. Seznámili jsme se s vyhodnocením dotazníků, které nám zákonní zástupci dětí anonymně odevzdávali v měsíci září. Rodiče také byli informováni o naší Ekoškole s tím, že hledáme zástupce z jejich řad do našeho týmu. Došlo i na seznámení s naším maskotem medvídkem Medou a cestovatelským sešitem,  do kterého budou děti společně psát, kreslit, fotografovat své zážitky z víkendu. O těchto zážitcích si budeme následně každé pondělí povídat. Po splnění všech „povinností“ jsme ještě společně plnili dvě aktivity. Razítky vytvořených z brambor jsme ozdobili  pana Bramboráčka a vyluštili  tematickou křížovku. Následně byly děti odměněny: „Bramboriádovým diplomem.“ Akce se velmi zdařila a děti společně s rodiči odcházeli s úsměvem na rtech, což je pro nás největší odměnou.


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka