Detail zprávy
03.10.2019 BRAMBORIÁDA - Tř. Kuřátko

 

Ve čtvrtek 3. října jsme se u nás ve třídě Kuřátko sešli společně s rodiči a dětmi na akci nazvané Bramboriáda. Ač jsme se sešli v komorním počtu, o to více jsme si Bramboriádu užili. Nejprve jsme se všichni sesedli v kruhu a předvedli, jak takový komunitní kruh vypadá. Vysvětlili jsme si jaké máme třídní pravidla a představili jsme krátce centra aktivit. Následně jsme si řekli, co vše se bude na „bramborovém“odpoledni dít.
Rodiče byli pozváni na chystané akce nejen naší MŠ, ale i 11.ZŠ. Také byla krátce představena činnost Ekoškoly, do které hledáme zástupce z řad rodičů. Projednali jsme nové pravidlo zdravého mlsání a  zavedení samostatného mazání svačin. A v neposlední řadě  byli rodiče seznámeni s možností vkládání jakýchkoli připomínek do anonymní schránky v šatně.
Poté si mohly děti i s rodiči otestovat své schopnosti a síly v bramborové překážkové dráze. Následně jsme se již přesunuli ke stolečkům, kde se tvořili ježečci z brambor a přírodnin a bramborová razítka. Razítka si děti otiskly na velký pytel na brambory.
Domů si pak děti odnesly nejen své výtvory, ale i omalovánku, jako poděkování za účast.
Věříme, že tato akce vykouzlila úsměv nejen nám p. učitelkám, ale hlavně i zúčastněným dětem a rodičům.


ZPRÁVY

18.06.2020

Pasování školáků 2020

16 fotografie
  Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka