Detail zprávy
03.10.2019 BRAMBORIÁDA - Tř. Kuřátko

 

Ve čtvrtek 3. října jsme se u nás ve třídě Kuřátko sešli společně s rodiči a dětmi na akci nazvané Bramboriáda. Ač jsme se sešli v komorním počtu, o to více jsme si Bramboriádu užili. Nejprve jsme se všichni sesedli v kruhu a předvedli, jak takový komunitní kruh vypadá. Vysvětlili jsme si jaké máme třídní pravidla a představili jsme krátce centra aktivit. Následně jsme si řekli, co vše se bude na „bramborovém“odpoledni dít.
Rodiče byli pozváni na chystané akce nejen naší MŠ, ale i 11.ZŠ. Také byla krátce představena činnost Ekoškoly, do které hledáme zástupce z řad rodičů. Projednali jsme nové pravidlo zdravého mlsání a  zavedení samostatného mazání svačin. A v neposlední řadě  byli rodiče seznámeni s možností vkládání jakýchkoli připomínek do anonymní schránky v šatně.
Poté si mohly děti i s rodiči otestovat své schopnosti a síly v bramborové překážkové dráze. Následně jsme se již přesunuli ke stolečkům, kde se tvořili ježečci z brambor a přírodnin a bramborová razítka. Razítka si děti otiskly na velký pytel na brambory.
Domů si pak děti odnesly nejen své výtvory, ale i omalovánku, jako poděkování za účast.
Věříme, že tato akce vykouzlila úsměv nejen nám p. učitelkám, ale hlavně i zúčastněným dětem a rodičům.


ZPRÁVY

15.10.2019

Eko pohádka o Hadráčkovi a Plecháčkovi

45 fotografie
  V úterý 15.10.2019 do naší Mateřské školy Mateřídouška zavítala E celá zpráva »»
03.10.2019

BRAMBORIÁDA - Tř. Sluníčko

34 fotografie
Už máme za sebou měsíc nového školního roku, a proto jsme se sešli, abychom se celá zpráva »»
03.10.2019

BRAMBORIÁDA - Tř. Motýlek

24 fotografie
Ve čtvrtek 3. 10. 2019 proběhla v naší třídě Motýlek první společná odpoledn celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka