01.06.2006 PLAVÁNÍ
Naši „školáci“ absolvovali předplavecký výcvik v Plavecké škole při ZŠ J. z Poděbrad.10 lekcí s paní instruktorkou dosáhly velkých změn. Děti se nebojí vody, s nadšením do ní skočí i sjedou po skluzavce, dovádí s molitanovými hady, zachraňují barevná zvířátka a potápějí se pro kytky až na dno bazénu.

Jsou otužilejší a naučily se vydechovat do vody a splývat prsa a znak. Za své plavecké dovednosti byly oceněny „Mokrým vysvědčením“.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»