Detail zprávy
23.10.2019 PRVNÍ SETKÁNÍ EKOTÝMU

 

Ve středu 23.10.2019 jsme se v odpoledních hodinách na třídě Koťátko sešli na prvním Ekotýmu letošního školního roku 2019/2020. Nové členy jsme seznámili s programem Ekoškoly a jejími 7 kroky, podle kterých budeme postupovat. Zopakovali jsme si také pravidla, aby nám bylo v Ekotýmu dobře. Povídali jsme si o letošním tématu, odpadu, kterým se budeme zabývat.
Nyní budou děti s učitelkami zjišťovat v jednotlivých třídách, zda dobře třídíme odpad, jestli víme, kde jsou umístěny venkovní kontejnery na tříděný odpad, co se s tříděným odpadem děje dále, zda ve školce využíváme odpady znovu, a jak, a mnoho dalšího.
Naše setkání jsme završili výrobou domácí modelíny, která se nám náramně povedla. Děti byly z výroby nadšené a určitě jsme modelínu nedělali naposledy.

 


Schůzky Ekotýmu se zúčastnili:
Tadeášek s bráškou a maminkou ze třídy Sluníčko, paní uč. Šárka.
Toník s maminkou ze třídy Koťátko, paní uč. Petra a paní ředitelka Jana.
Paní uč. Pavlína ze třídy Kuřátko.

 

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příští setkání.


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka