Detail zprávy
06.11.2019 OSLAVA MEZINÁRODNÍHO DNE EKOŠKOL

 

Ve středu 6. listopadu naše MŠ Mateřídouška oslavila s rodiči a dětmi Mezinárodní den Ekoškol. Již počtvrté jsme se sešli, abychom společnými silami uklidili před zimou naši krásnou školní zahradu. Prožili jsme zábavné odpoledne naplněné prací, ale také hrou. Děti si vyzkoušely hod šiškou na cíl, poznávání stromů, tvořily obrázky z přírodnin nebo zkoumaly, čím mohou naší planetě Zemi být prospěšné. Odpoledne nám zpříjemnilo nejen sluníčko, které nás zahřálo, ale i sladká odměna pro nejmenší pomocníky.


Všem dětem, rodičům i zaměstnancům školy, kteří vzali s chutí do rukou nářadí za velkou účast moc děkujeme a těšíme se na další setkání s Vámi.


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka