Detail zprávy
06.11.2019 OSLAVA MEZINÁRODNÍHO DNE EKOŠKOL

 

Ve středu 6. listopadu naše MŠ Mateřídouška oslavila s rodiči a dětmi Mezinárodní den Ekoškol. Již počtvrté jsme se sešli, abychom společnými silami uklidili před zimou naši krásnou školní zahradu. Prožili jsme zábavné odpoledne naplněné prací, ale také hrou. Děti si vyzkoušely hod šiškou na cíl, poznávání stromů, tvořily obrázky z přírodnin nebo zkoumaly, čím mohou naší planetě Zemi být prospěšné. Odpoledne nám zpříjemnilo nejen sluníčko, které nás zahřálo, ale i sladká odměna pro nejmenší pomocníky.


Všem dětem, rodičům i zaměstnancům školy, kteří vzali s chutí do rukou nářadí za velkou účast moc děkujeme a těšíme se na další setkání s Vámi.


ZPRÁVY

12.11.2019

BESEDA S MYSLIVCEM

32 fotografie
V úterý 12.11.2019  nás v mateřské škole navštívil myslivec. Děti celá zpráva »»
06.11.2019

OSLAVA MEZINÁRODNÍHO DNE EKOŠKOL

43 fotografie
  Ve středu 6. listopadu naše MŠ Mateřídouška oslavila s rodiči a dětm celá zpráva »»
25.10.2019

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - BAREVNÝ PODZIM

2 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka