Detail zprávy
10.12.2019 Adventní odpoledne ve třídě Sluníčko

 

Vánoční čas se kvapem blíží, zvonečky netrpělivě cinkají a ve vaně se někde už i kapři mrskají. Proto jsme se sešli při tradičním tvoření a společně si užili předvánoční atmosféru v naší třídě Sluníčko. Zazpívali jsme si, vyzkoušeli si tradici pouštění svíčkových lodiček, hádali jsme otázky z pohádkového kvízu a vyzkoušeli focení ve vánočním ateliéru. Při tvoření jsme si ochutnávali perníčky a příjemně tak strávili krásné odpoledne.
Všem dětem i rodičům přejeme krásné Vánoce a děkujeme za spolupráci!


ZPRÁVY

17.01.2020

Karnevalové dopoledne ve třídě Motýlek

6 fotografie
celá zpráva »»
16.01.2020

KARNEVAL 2020

75 fotografie
celá zpráva »»
16.01.2020

Divadlo Zlatý klíč - Když písnička čaruje

9 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka