Detail zprávy
10.12.2019 Adventní odpoledne ve třídě Sluníčko

 

Vánoční čas se kvapem blíží, zvonečky netrpělivě cinkají a ve vaně se někde už i kapři mrskají. Proto jsme se sešli při tradičním tvoření a společně si užili předvánoční atmosféru v naší třídě Sluníčko. Zazpívali jsme si, vyzkoušeli si tradici pouštění svíčkových lodiček, hádali jsme otázky z pohádkového kvízu a vyzkoušeli focení ve vánočním ateliéru. Při tvoření jsme si ochutnávali perníčky a příjemně tak strávili krásné odpoledne.
Všem dětem i rodičům přejeme krásné Vánoce a děkujeme za spolupráci!


ZPRÁVY

18.06.2020

Pasování školáků 2020

16 fotografie
  Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka