01.06.2006 VÝLET DO DIVADLA LOUTEK
V pátek 19.5.2006 jsme vyjeli autobusy do ostravského Divadla loutek. Děti shlédly představení s názvem Mařenka a Jeníček, Smolíček Pacholíček - autorky Ireny Křehlíkové. Co se dětem líbilo nejvíce? Z odpovědi dětí: - parohy - Smolíček Pacholáček - Ježibabový nos - ten šrandovní šnek, jak se mu třepaly ty tykadla a pokaždé se přivřel mezi dveře - fajn lopatka od ježibaby. Tento výlet byl věnován dětem k jejich blížícímu se svátku dětí.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»