Detail zprávy
12.12.2019 Vánoční tvoření ve třídě Kuřátko

 

I tento rok jsme se sešli při tradičním vánočním tvoření a zpříjemnili si tak tento adventní čas. Děti rodičům zazpívaly oblíbenou vánoční píseň „Bílá hvězda“ a pak už jsme se pustili do tvoření. Děti společně s rodiči zdobily perníčky, tvořily vánoční přání, svícen z pomerančů a jablíček a také stromeček z dřívek, korálků a třpytek. Při tom všem nám v pozadí hrály koledy a mlsali jsme cukroví, které nám maminky přinesly na ochutnávku.
Děkujeme za příjemné odpoledne a přejeme Vám klidné prožití Vánoc.


ZPRÁVY

18.06.2020

Pasování školáků 2020

16 fotografie
  Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka