Detail zprávy
12.12.2019 Vánoční tvoření ve třídě Kuřátko

 

I tento rok jsme se sešli při tradičním vánočním tvoření a zpříjemnili si tak tento adventní čas. Děti rodičům zazpívaly oblíbenou vánoční píseň „Bílá hvězda“ a pak už jsme se pustili do tvoření. Děti společně s rodiči zdobily perníčky, tvořily vánoční přání, svícen z pomerančů a jablíček a také stromeček z dřívek, korálků a třpytek. Při tom všem nám v pozadí hrály koledy a mlsali jsme cukroví, které nám maminky přinesly na ochutnávku.
Děkujeme za příjemné odpoledne a přejeme Vám klidné prožití Vánoc.


ZPRÁVY

17.01.2020

Karnevalové dopoledne ve třídě Motýlek

6 fotografie
celá zpráva »»
16.01.2020

KARNEVAL 2020

75 fotografie
celá zpráva »»
16.01.2020

Divadlo Zlatý klíč - Když písnička čaruje

9 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka