16.01.2020 KARNEVAL 2020

Dne 16. 01. 2020 se uskutečnil karneval naší mateřské školy Mateřídouška. V této tradici pokračujeme i pod vedením nové paní ředitelky paní Jany Poulíčkové.

Děti přišli v nejrůznějších maskách v doprovodu svých rodičů a sourozenců. Odpoledním programem nás provázel náš dlouholetý a skvělý kamarád – pan Honza Stuchlík s manželkou, paní Hankou Stuchlíkovou. Děti tančily, zpívaly a užívaly si nejrůznější hry a soutěže.

Všichni hosté této velmi zdařilé akce se mohli vydatně občerstvit v našem karnevalovém bufetu, společně připraveném maminkami a provozními zaměstnanci MŠ. Na našem maškarním bále nechyběla ani tombola. Každé dítě přineslo malé překvapení, které směnilo za kupón. V závěru akce proběhlo slosování těchto kupónů, a tak každý účastník v masce odešel s malým dárečkem.

Naše akce splnila svůj účel, a to tím, že děti strávily nevšední odpoledne plné zábavy a veselí se svými rodiči.

Už se těšíme na příští karneval a další zážitky, které nám přinese.

Touto cestou děkujeme všem zúčastněným za pomoc při výzdobě a závěrečném úklidu jídelny.

21.02.2020

Výtvarná soutěž - ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ 2020

11.02.2020

Druhá schůzka Ekotýmu ve školním roce 2019/2020