04.02.2020 Divadelní představení - Průzkumníci v lese

V úterý 4.2.2020 přijelo za dětmi divadlo LETADLO s krásnou pohádkou ,,Průzkumníci v lese“, aby se děti dozvěděly, jak se žije v českém lese.

Atmosféru s krásnými kulisami lesa a hub navodila píseň s hudbou Do lesa. Děti se v pohádce dozvěděly, jaké druhy stromů máme, co nám les dává a koho ukrývá. V krásných kostýmech se nám představily zvířátka sova, divoké prase, liška, rys ostrovid a jelen. Děti si také zasoutěžily- sbíráním hub do košíků (procvičily si počítání) a troubením jelenů, dávaly též do krmelce krmení. Děti byly též obeznámeny s druhy hřibů, důležitosti vody v potůčku a nebezpečím ohně v lese.

Děti byly plné dojmů, divadlo mělo vysokou estetickou, dramatickou i výchovnou úroveň a rádi je v naší MŠ opět někdy přivítáme.

21.02.2020

Výtvarná soutěž - ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ 2020

11.02.2020

Druhá schůzka Ekotýmu ve školním roce 2019/2020