Detail zprávy
09.03.2020 Návštěva knihovny

Děti  z naší školky navštívily knihovnu na 11.ZŠ. Paní knihovnice si pro děti připravila povídání o  knihách se zvířecími hrdiny. Knihy byly opravdu krásné, veselé, které děti ještě neznaly. Přečetli jsme si pohádku O nemocném zlém vlkovi a měli jsme možnost sami si knihy prohlédnout. Na závěr našeho setkání si děti vyrobily papírové loutky, se kterými si mohly hrát. Také jsme si společně zopakovali, jak zacházet s knihami, co se smí a co ne. Věříme, že z mnohých se, díky Vám rodičům, stanou častí návštěvníci knihovny.


ZPRÁVY

18.05.2020

Hrajeme si na zahradníky - Tř. Motýlek

9 fotografie
Připravujeme mátu na sušení, plejeme a okopáváme brambory na našem záhonku... celá zpráva »»
08.05.2020

Už se na Vás těšíme!

4 fotografie
I když byla školka zavřená, pilně jsme pracovali. A tak se při návratu do MŠ m celá zpráva »»
12.03.2020

Jak motýlci batikovali

8 fotografie
  Motýlci batikovali látkové ubrousky pro frýdecké seniory. celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka