Detail zprávy
09.03.2020 Návštěva knihovny

Děti  z naší školky navštívily knihovnu na 11.ZŠ. Paní knihovnice si pro děti připravila povídání o  knihách se zvířecími hrdiny. Knihy byly opravdu krásné, veselé, které děti ještě neznaly. Přečetli jsme si pohádku O nemocném zlém vlkovi a měli jsme možnost sami si knihy prohlédnout. Na závěr našeho setkání si děti vyrobily papírové loutky, se kterými si mohly hrát. Také jsme si společně zopakovali, jak zacházet s knihami, co se smí a co ne. Věříme, že z mnohých se, díky Vám rodičům, stanou častí návštěvníci knihovny.


ZPRÁVY

12.03.2020

Jak motýlci batykovali

8 fotografie
Motýlci batikovali látkové ubrousky pro frýdecké seniory. celá zpráva »»
09.03.2020

Návštěva knihovny

11 fotografie
Děti  z naší školky navštívily knihovnu na 11.ZŠ. Paní knihovnice si pro d celá zpráva »»
21.02.2020

Výtvarná soutěž - ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ 2020

3 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka