Detail zprávy
24.09.2020 Medová snídaně

 

Ve čtvrtek 24. září se děti ve školce měly sladce. Do MŠ přijela paní včelařka, která děti seznámila se životem včel a jejich nekonečnou prací – sbírání nektaru a pylu, ze kterého vytváří med. Děti si prohlídly úl a včelařské pomůcky – dýmovnici, klobouk se sítí a rukavice. Vše, co včelaři potřebuji při své práci, když pečují o včelstvo a stáčejí med. Nakonec se naučily novou písničku o Kapce a sladkou tečkou bylo, když si samy mohly na svačince namazat med na rohlík. A že jim chutnal. Odměnou za pozornost byly pro děti upomínkové předměty, jako magnetka, guma a přívěšek.

 

Školka se zapojila do projektu s názvem Medové snídaně, který vypsalo Ministerstvo zemědělství. Cílem projektu je podporovat zdravý životní styl a propagovat kvalitní potraviny – především med.


ZPRÁVY

02.10.2020

Jak jsme hráli ve Sluníčkách divadlo

9 fotografie
  Ve třídě v centru Dramatické hry máme postavené kulisy, spoustu l celá zpráva »»
24.09.2020

Medová snídaně

20 fotografie
  Ve čtvrtek 24. září se děti ve školce měly sladce. Do MŠ přijela pa celá zpráva »»
18.06.2020

Pasování školáků 2020

16 fotografie
  Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka