Detail zprávy
02.10.2020 Jak jsme hráli ve Sluníčkách divadlo

 

Ve třídě v centru Dramatické hry máme postavené kulisy, spoustu loutek a děti si mohou hrát divadlo každý den.


Do dramatizace pohádky „Boudo, budko“ jsme se zapojili všichni. Nejdříve jsme postavili boudu a potom rozdali role. A protože si povídáme o zvířátkách v lese, vybrali jsme čepičky zvířátek, které v tomto prostředí žijí. A ve Sluníčkách se objevili: ježek Bodlinka, vlček Šedý krček, jelen Zlaté parohy, zajíček Ušáček a přiskákala i žabka Kuňkalka. A pohádka mohla začít.  Když byla všechna zvířátka v domečku, přišel medvěd Všechnosněd. Ten se do budky už ale nevešel, a zvířátka z domečku vyhnal. To byla legrace. Domeček se zboural, zvířátka běhala po celém „lese“ a smíchu bylo všude opravdu hodně.


Moc jsme si pohádku užili.


ZPRÁVY

02.10.2020

Jak jsme hráli ve Sluníčkách divadlo

9 fotografie
  Ve třídě v centru Dramatické hry máme postavené kulisy, spoustu l celá zpráva »»
24.09.2020

Medová snídaně

20 fotografie
  Ve čtvrtek 24. září se děti ve školce měly sladce. Do MŠ přijela pa celá zpráva »»
18.06.2020

Pasování školáků 2020

16 fotografie
  Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka