15.06.2006 BYLI JSME NA VÝLETĚ
Poslední tečkou za školním rokem a událostí, na kterou se všichni těšíme je výlet. Děti z oddělení Kuřátek, Koťátek, Berušek se projely vláčkem do Dobré a vyzkoušely si, jak se správně chovat ve vlaku a také si prohlédly nádraží. Na procházce sbíraly přírodniny a využily ho k tvoření v blízkém lesíku. Upevňovaly si své poznatky o přírodě a naslouchaly zpěvu ptáků a pozorovaly přírodu kolem.Děti z oddělení Sluníček se jely podívat na koníčky Pod Štandl.V průběhu dopoledne plnily úkoly kocourka Mourka a navázaly tak na téma,o kterém si vyprávěly ve školce. Děti se s dobrou náladu vracely zpět do školky. Prožily báječný den plný sluníčka a příjemných zážitků.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ