15.06.2006 BYLI JSME NA VÝLETĚ
Poslední tečkou za školním rokem a událostí, na kterou se všichni těšíme je výlet. Děti z oddělení Kuřátek, Koťátek, Berušek se projely vláčkem do Dobré a vyzkoušely si, jak se správně chovat ve vlaku a také si prohlédly nádraží. Na procházce sbíraly přírodniny a využily ho k tvoření v blízkém lesíku. Upevňovaly si své poznatky o přírodě a naslouchaly zpěvu ptáků a pozorovaly přírodu kolem.Děti z oddělení Sluníček se jely podívat na koníčky Pod Štandl.V průběhu dopoledne plnily úkoly kocourka Mourka a navázaly tak na téma,o kterém si vyprávěly ve školce. Děti se s dobrou náladu vracely zpět do školky. Prožily báječný den plný sluníčka a příjemných zážitků.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»