23.06.2006 ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE
Letos, tak jako každým rokem se konala Zahradní slavnost, která se uskutečnila ve čtvrtek 22.června v mateřské škole Mateřídouška. Zároveň jsme se rozloučili se školním rokem a byli pasování nejstarší dětí do role "školáků". Pro tuto příležitost si připravili krátké vystoupení. Děti z kroužku hry na flétnu předvedly co se naučily. Po slavnostním vyřazení "školáčků" vypuklo veselí organizované zaměstnanci mateřské školy a rodiči. Nejen soutěže, které byly pro děti připravené, ale také spousta dobrot, které napekly maminky. Tatínkové nám ugrilovali buřtíky, na kterých jsme si pochutnali po zvládnutí všech soutěží a úkolů.S příchodem podvečerních hodin jsme se neochotně loučili a již nyní se tešíme na další společné setkání.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»