01.07.2005 Zahradní slavnost v Mateřídoušce
Školní rok 2004/2005 jsme v naší MŠ Mateřídouška uzavřeli dne 28.6. zahradní slavností. Na jejím začátku důstojně zazněla hymna školky. Po programu plném písniček, básniček, cvičení, tanečků i hry na hudební nástroje bylo 45 dětí pasováno na školáky. Hrdí budoucí prvňáčci obdrželi na památku pěknou knihu s věnováním a fotografií z absolventského tabla. A pak už následovalo odpoledne plné her a soutěží, smíchu a sladkých odměn. Vydanou energii si všichni mohli doplnit u stánku se sladkými dobrotami, které napekly maminky. Tatínkové se zase postarali o obsluhu grilů s párky. Celou zahradní slavnost provázela dobrá nálada a sportovní duch.Naše školička se tak rozloučila se svými nejstaršími dětmi, na které čekají v září školní aktovky. Ať se jim po prázdninách daří !

DEN MATEK ve třídě Kuřátko

DEN MATEK ve třídě Koťátko

09.05.2018

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY