Detail zprávy
08.03.2007 ...A JE TU ČAS BÁLŮ
Ani jsme se nenadáli, a už je tady zase! My, děti z mateřské školy Mateřídouška, jsme se dlouho těšily, až se budeme moci přestrojit, nazdobit i pomalovat a s pomocí rodičů se proměnit ve zvířátka, strašidélka, princezničky, čaroděje, víly, rytíře, vodníky i krále... A protože nejde vyjmenovat všechny masky, které se na našem karnevalu sešly, raději si povídejme, jaké to tam letos bylo. 7. března 2007 se jídelna 11. základní školy stala karnevalovým rájem. Také my děti jsme toho pro výzdobu sálu hodně vyrobily a namalovaly. Ten den nemohli někteří z nás netrpělivostí vychutnat polední odpočinek ve školce a nejraději by začali tančit už na lehátku. Jen aby už bylo odpoledne! A pak už nastal ten pravý maškarní rej. Divadelní společnost Zlatý klíč pod vedením pana Honzy Stuchlíka nás provedla karnevalem už poněkolikáté. Užili jsme si spousty legrace, zábavy a pohybu při veselých hrách, tancování i soutěžích. Zjistili jsme, že naše paní učitelky vymyslely soutěže moc dobře, protože každý z nás byl mnohokrát vítězem! Sladké odměny nám ale rodiče nemuseli závidět. Karnevalový bufet byl plný dobrot, které napekly naše maminky i babičky. Ani tombola nechyběla. A po tom všem mlsání, tancování a veselých písničkách jsme se přece jen museli rozloučit. Naštěstí se prý karneval rok co rok do naší školičky vrací...

ZPRÁVY

12.11.2019

BESEDA S MYSLIVCEM

32 fotografie
V úterý 12.11.2019  nás v mateřské škole navštívil myslivec. Děti celá zpráva »»
06.11.2019

OSLAVA MEZINÁRODNÍHO DNE EKOŠKOL

43 fotografie
  Ve středu 6. listopadu naše MŠ Mateřídouška oslavila s rodiči a dětm celá zpráva »»
25.10.2019

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - BAREVNÝ PODZIM

2 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka