Detail zprávy
08.03.2007 ...A JE TU ČAS BÁLŮ
Ani jsme se nenadáli, a už je tady zase! My, děti z mateřské školy Mateřídouška, jsme se dlouho těšily, až se budeme moci přestrojit, nazdobit i pomalovat a s pomocí rodičů se proměnit ve zvířátka, strašidélka, princezničky, čaroděje, víly, rytíře, vodníky i krále... A protože nejde vyjmenovat všechny masky, které se na našem karnevalu sešly, raději si povídejme, jaké to tam letos bylo. 7. března 2007 se jídelna 11. základní školy stala karnevalovým rájem. Také my děti jsme toho pro výzdobu sálu hodně vyrobily a namalovaly. Ten den nemohli někteří z nás netrpělivostí vychutnat polední odpočinek ve školce a nejraději by začali tančit už na lehátku. Jen aby už bylo odpoledne! A pak už nastal ten pravý maškarní rej. Divadelní společnost Zlatý klíč pod vedením pana Honzy Stuchlíka nás provedla karnevalem už poněkolikáté. Užili jsme si spousty legrace, zábavy a pohybu při veselých hrách, tancování i soutěžích. Zjistili jsme, že naše paní učitelky vymyslely soutěže moc dobře, protože každý z nás byl mnohokrát vítězem! Sladké odměny nám ale rodiče nemuseli závidět. Karnevalový bufet byl plný dobrot, které napekly naše maminky i babičky. Ani tombola nechyběla. A po tom všem mlsání, tancování a veselých písničkách jsme se přece jen museli rozloučit. Naštěstí se prý karneval rok co rok do naší školičky vrací...

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka