20.04.2007 DEN ZEMĚ

V pátek 20.dubna 2007 se předškoláci úspěšně zúčastnili již tradiční ekologické akce „Den Země“, kterou pořádal Magistrát města společně s dalšími organizacemi, kterým není lhostejný osud naší planety Země. V úvodu byla naše MŠ Mateřídouška oceněna za záchranu 52 stromů za sběr papíru, který jsme společně s dětmi a rodiči odevzdali. Děti byly odměněny stromečkem, který si společně vysadíme na školní zahradě při příležitosti oslav Dne Země v naší Mateřídoušce. Děti se seznámily s ohroženými živočišnými a rostlinnými druhy v podbeskydí, se zpracováním komunálního odpadu a problematikou včelařství, také si odlily sádrovou stopu. Příjemné poznávací dopoledne bylo prozářeno sluncem a úsměvy dětí.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»