20.04.2007 DEN ZEMĚ

V pátek 20.dubna 2007 se předškoláci úspěšně zúčastnili již tradiční ekologické akce „Den Země“, kterou pořádal Magistrát města společně s dalšími organizacemi, kterým není lhostejný osud naší planety Země. V úvodu byla naše MŠ Mateřídouška oceněna za záchranu 52 stromů za sběr papíru, který jsme společně s dětmi a rodiči odevzdali. Děti byly odměněny stromečkem, který si společně vysadíme na školní zahradě při příležitosti oslav Dne Země v naší Mateřídoušce. Děti se seznámily s ohroženými živočišnými a rostlinnými druhy v podbeskydí, se zpracováním komunálního odpadu a problematikou včelařství, také si odlily sádrovou stopu. Příjemné poznávací dopoledne bylo prozářeno sluncem a úsměvy dětí.

DEN MATEK ve třídě Kuřátko

DEN MATEK ve třídě Koťátko

09.05.2018

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY