31.01.2007 PLAVECKÝ KURZ
Od září do ledna probíhal na bazéně 11.ZŠ předplavecký kurz pro naše „PŘEDŠKOLÁKY“ Pod vedením paní Hubáčové udělaly děti velký pokrok ve svých plaveckých dovednostech. Formou her, říkanek, pestrých činností si užívali radovánek ve vodním prostředí. Oblíbená byla jízda na skluzavce, výlov květin ze dna bazénu a skoky do vody. Závěrečnou tečkou byly soutěživé hry a odměnou diplomy, které si malí účastníci odnesli na památku za svou snahu a odvahu.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»