31.01.2007 PLAVECKÝ KURZ
Od září do ledna probíhal na bazéně 11.ZŠ předplavecký kurz pro naše „PŘEDŠKOLÁKY“ Pod vedením paní Hubáčové udělaly děti velký pokrok ve svých plaveckých dovednostech. Formou her, říkanek, pestrých činností si užívali radovánek ve vodním prostředí. Oblíbená byla jízda na skluzavce, výlov květin ze dna bazénu a skoky do vody. Závěrečnou tečkou byly soutěživé hry a odměnou diplomy, které si malí účastníci odnesli na památku za svou snahu a odvahu.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»