20.12.2006 VÁNOČNÍ DÍLNY
Kouzlo nadcházejících svátků jsme si vychutnali 20.12. s dětmi a jejich rodiči ve vánoční dílně. Společnému setkání předcházely velké přípravy. Děti zdobily třídy, vyráběly přáníčka, strojily stromeček, psaly dopisy Ježíškovi. Vánoční atmosféru pomohly navodit i koledy a vůně cukroví , které si děti vykrojily a ozdobily. Po krátkém programu si děti společně s rodiči mohly vyrobit vánoční ozdobu. Mnozí tatínkové a maminky se vrátili na chvilku do dětského světa a zapomněli na starosti všedního dne. Těšíme se další společná příjemná setkaní….

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»