20.12.2006 VÁNOČNÍ DÍLNY
Kouzlo nadcházejících svátků jsme si vychutnali 20.12. s dětmi a jejich rodiči ve vánoční dílně. Společnému setkání předcházely velké přípravy. Děti zdobily třídy, vyráběly přáníčka, strojily stromeček, psaly dopisy Ježíškovi. Vánoční atmosféru pomohly navodit i koledy a vůně cukroví , které si děti vykrojily a ozdobily. Po krátkém programu si děti společně s rodiči mohly vyrobit vánoční ozdobu. Mnozí tatínkové a maminky se vrátili na chvilku do dětského světa a zapomněli na starosti všedního dne. Těšíme se další společná příjemná setkaní….

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»
25.06.2018

PROJEKT - ROZVOJ EKOLOGICKÝCH AKTIVIT VŠEMI SMYSLY

Zapojili jsme se do vyhlášeného projektu  E.ON Energy Globe. Projekt nese náze celá zpráva »»