20.12.2006 VÁNOČNÍ DÍLNY
Kouzlo nadcházejících svátků jsme si vychutnali 20.12. s dětmi a jejich rodiči ve vánoční dílně. Společnému setkání předcházely velké přípravy. Děti zdobily třídy, vyráběly přáníčka, strojily stromeček, psaly dopisy Ježíškovi. Vánoční atmosféru pomohly navodit i koledy a vůně cukroví , které si děti vykrojily a ozdobily. Po krátkém programu si děti společně s rodiči mohly vyrobit vánoční ozdobu. Mnozí tatínkové a maminky se vrátili na chvilku do dětského světa a zapomněli na starosti všedního dne. Těšíme se další společná příjemná setkaní….

09.05.2019

DĚTI PŘÁLY BABIČKÁM K SVÁTKU

07.05.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zápis dětí do Mateřské školy Mateřídouška se koná ve dnech 13. a 14. května celá zpráva »»
06.05.2019

BABIČKA ČTE POHÁDKY

V pondělí 6. května jsme ve třídě Motýlek přivítali milou návštěvu. Babičk celá zpráva »»