20.12.2006 VÁNOČNÍ DÍLNY
Kouzlo nadcházejících svátků jsme si vychutnali 20.12. s dětmi a jejich rodiči ve vánoční dílně. Společnému setkání předcházely velké přípravy. Děti zdobily třídy, vyráběly přáníčka, strojily stromeček, psaly dopisy Ježíškovi. Vánoční atmosféru pomohly navodit i koledy a vůně cukroví , které si děti vykrojily a ozdobily. Po krátkém programu si děti společně s rodiči mohly vyrobit vánoční ozdobu. Mnozí tatínkové a maminky se vrátili na chvilku do dětského světa a zapomněli na starosti všedního dne. Těšíme se další společná příjemná setkaní….

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»