09.05.2007 BYLI JSME V DIVADLE LOUTEK V OSTRAVĚ
Ve středu 9.5. jsme navštívili OSTRAVSKÉ DIVADLO LOUTEK. Povídálek pozval děti do pohádky J.Čapka„O pejskovi a kočičce“. Naši hrdinové pekli dort, myli tuze špinavou podlahu.Vyšli si na procházku, na níž si pejsek roztrhal svá kaťata; kočička však našla ten správný provázek, aby mu je rychle zašila. A na téhle dobrodružné procházce nalezli opuštěnou plačící panenku, které vyprávěli pohádku o pyšné noční košilce. Radosti a trampoty těchto oblíbených postaviček děti zaujaly natolik, že si vyžádaly jejich čtení i při odpoledním odpočívání.

09.05.2019

DĚTI PŘÁLY BABIČKÁM K SVÁTKU

07.05.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY