25.05.2007 DĚTI MALOVALY PÍSNIČKU
V pátek 25. května 2007 navštívila skupina nejstarších dětí z naší mateřské školy koncert pro vítěze 4. ročníku krajské výtvarné soutěže „MALOVANÁ PÍSNIČKA“, kterou pořádal Dům dětí a mládeže Ostrava- Poruba ve spolupráci s Domem kultury města Ostravy v rámci hudebního festivalu „Janáčkův máj“. Budoucí školáci totiž získali zvláštní cenu poroty v této soutěži. Ke společnému malování domácích zvířátek vedla děti písnička „Když jsem já sloužil“. Paní učitelka pak výkresy dětí slepila do pestrého leporela. Pořadatelé ocenili tuto kolektivní práci zmíněnou cenou, jejíž součástí byl diplom a výtvarný materiál pro děti. Také koncert za odměnu v sále Janáčkovy konzervatoře v Ostravě se stal velkým zážitkem. Děti se zatajeným dechem sledovaly a poslouchaly vystoupení smyčcového kvartetu i pásmo z pohádkového muzikálu Popelka. Při slavnostním vyhlášení výsledků a předání cen vítězům na pódiu si pak vychutnaly potlesk všech zúčastněných. A kde si můžete nejlepší práce výtvarné soutěže prohlédnout? Na výstavě, která se uskuteční v Domě kultury města Ostravy 30.5- 8.6. 2007 denně od 8:00 do 17:00 hod. a je stejně jako výtvarná soutěž pořádána za finanční podpory statutárního města Ostravy.

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019