12.06.2007 "SLUNÍČKA" NA VÝLETĚ
Děti ze třídy Sluníčko se vydaly na výlet do Dobré. Prohlédly si nádraží, seznámily se s paní výpravčí a pak už hurá do přírody. Cestou se učily vnímat přírodu všemi smysly – její zvuky, barvy, tvary, vůně. Chuť jsme procvičily na svačince od paní kuchařky a na sladkostech od maminky. Pořádně jsme protrénovaly celé tělo, ušly několik kilometrů a vydováděly se na dětském hřišti. Do školky jsme se vrátily s písničkou Sláva nazdar výletu spokojení, plní zážitků, hladoví a unavení.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»