06.06.2007 MĚSTSKÁ POLICIE V MATEŘÍDOUŠCE
Strážnice z frýdecko-místecké městské policie po celý rok pravidelně navštěvovaly naši mateřskou školu a budoucí školáky zábavnou formou seznamovaly se svou prací, s problematikou bezpečnosti při přecházení silnice, při jízdě na kole, při sportu a při hrách venku. Učily děti jak se zachovat v případě nebezpečí. Děti dostaly omalovánky, ve kterých si vybarvovaly obrázky k probranému tématu. Největším zážitkem pro děti byla kromě ukázky uniformy, zbraní a pout, prohlídka služebního automobilu, možnost vyzkoušet policejní sirénu a vyfotit se ve vestě a čepici městské policie.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ