13.06.2007 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ
Ve středu 13. června se v kinosále učiliště PO MV ČR v Místku konalo slavnostní vyhodnocení výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí. Soutěž byla pořádána Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. 1. místo v předškolní kategorii získala Terezka Charizanová ze třídy Kuřátko. Paní učitelky z MŠ Mateřídouška převzaly ceny za kolektivní výtvarné práce svých malých svěřenců. Práce dětí z výtvarného kroužku se umístila na 2. místě v předškolní kategorii a práce dětí ze třídy Kuřátko byla oceněna čestným uznáním ve stejné kategorii. Všechny vítěze potěšil diplom a výtvarný materiál pro další tvořivou práci. A proč se malým výtvarníkům tak dařilo? Motivací byla exkurze dětí z MŠ Mateřídouška mezi opravdové hasiče. Z návštěvy hasičského záchranného sboru, kde si prohlédly hasičská vozidla, požární techniku, výzbroj a výstroj hasičů, a kde se také dověděly mnoho potřebných poznatků, vedly jejich zážitky k realizaci výtvarných dílek. Gratulujeme!

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Kuřátko

BESEDA SE STRÁŽNICEMI MP

DIVADLO LETADLO

Vánoční pohádka O ježečkovi a myšce V pondělí 10. prosince přiletělo do celá zpráva »»