14.06.2007 VÝLET VLAKEM DO ČESKÉHO TĚŠÍNA
Ve čtvrtek 14. června nasedly děti ze tříd Koťátko a Kuřátko do vlaku a vychutnávaly si jízdu do Českého Těšína. Zaujatě sledovaly dění ve vlaku, ale ještě více ubíhající svět venku. Podařilo se jim zahlédnout některá zvířátka a ptáky, prohlédnout si letní přírodu i zajímavosti krajiny a některé už dokázaly přečíst mladším i názvy obcí, kterými jsme projížděli. Z velkého nádraží v Českém Těšíně vedla procházka kolem starobylého kostela ke sportovnímu hřišti. Ve stinném přístřešku nabraly děti posezením a občerstvením novou energii. Cesta zpátky uběhla hodně rychle. Ani bouřky nás nedohonily!

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»