14.06.2007 VÝLET VLAKEM DO ČESKÉHO TĚŠÍNA
Ve čtvrtek 14. června nasedly děti ze tříd Koťátko a Kuřátko do vlaku a vychutnávaly si jízdu do Českého Těšína. Zaujatě sledovaly dění ve vlaku, ale ještě více ubíhající svět venku. Podařilo se jim zahlédnout některá zvířátka a ptáky, prohlédnout si letní přírodu i zajímavosti krajiny a některé už dokázaly přečíst mladším i názvy obcí, kterými jsme projížděli. Z velkého nádraží v Českém Těšíně vedla procházka kolem starobylého kostela ke sportovnímu hřišti. Ve stinném přístřešku nabraly děti posezením a občerstvením novou energii. Cesta zpátky uběhla hodně rychle. Ani bouřky nás nedohonily!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»