21.06.2007 ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY
Ve čtvrtek 21. června se sešly všechny děti i rodiče z mateřské školy Mateřídouška na Zahradní slavnosti, aby se rozloučily se svými nejstaršími kamarády a budoucími školáky. A také se svou školičkou! Ale jen na dobu prázdnin, které už klepou na dveře. V úvodu zazněla důstojně hymna mateřské školy - píseň Mateřídouška. Po ní následovaly tóny malých flétnistů, kteří si ve svém repertoáru dokázali poradit i s náročnějšími skladbičkami. Poté vystoupila každá třída s programem. Děti ze třídy Sluníčko si odskočily do Afriky a pohybově ztvárnily píseň o Krokodýlovi, který má písničky ze všeho nejraději. Chlapci ze třídy Beruška se proměnili v odvážné kovboje a spolu s půvabnými děvčaty si zatančili country tanec. Budoucí školáci ze třídy Koťátko předvedli za doprovodu písně Tři čuníci svižný aerobic. A nakonec se děti ze třídy Kuřátko v převlečení za veselé klauny vyřádili ve skladbě Šapitó. Po zaslouženém potlesku následovalo slavnostní „pasování na školáky“. Zbytek radostného odpoledne vyplnily hry a soutěže spojené s občerstvením, za jehož přípravu tímto děkujeme ochotným rodičům. Budoucí prvňáčci se se svou Mateřídouškou rozloučili říkankou: „Vyrostli jsme akorát, nemůžem si už jen hrát. Brzy půjdem do školy, čekají nás úkoly.Těšíme se na ten boj, školce řeknem: Tak ahoj!“

19.09.2019

FRYMÍK V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Navštívil nás Frymík z šachové školičky. celá zpráva »»
06.09.2019