24.10.2007 HURÁ NA BAZÉN !
Každé ráno ve středu se děti ze Sluníčka a Berušek těší na plavání, které navštěvují na 11.ZŠ. Na děti čeká usměvavá plavčice se spoustou pomůcek - barevnými kroužky místo rukávků, deskami na splývání, barevnými pásy, a taky největší zábavou - skluzavkou. Děti skáčou, dovádějí, ale taky při výuce pozorně naslouchají a plní jednoduché úkoly. Učí se skákat do vody, splývat, bublat do vody, vylovit předměty a nebát se vody. Tento kurz bude zakončen 7. 11. 2007. Na děti z Koťátek a Kuřátek se bude paní plavčice těšit na jaře 2008.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»