31.10.2007 DRAKIÁDA
Letošní podzim byl na teplé a slunečné dny skoupý, a proto bylo opravdu těžké naplánovat termín drakiády. Původně se měla konat už v polovině října, ale pro nepřízeň počasí jsme akci museli několikrát odložit. Ve středu 31.10. sluníčko konečně zahnalo mraky a my jsme mohli své draky FEŠÁKY provětrat na hřišti 11. ZŠ. Protože s námi ten den vítr nekamarádil, pořádně jsme se proběhli, abychom draky uviděli létat. Ale i takový pohyb na čerstvém vzduchu má určitě něco do sebe. Za odměnu jsme dostali sladkosti a podzimní omalovánku. Příští rok se rádi sejdeme zase.

09.05.2019

DĚTI PŘÁLY BABIČKÁM K SVÁTKU

07.05.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY