13.11.2007 DIVADLO - JEŽEK BODLINKA
V úterý 13. listopadu za námi přijela Divadelní společnost Maringotka s pohádkou Ježek Bodlinka. Seznámili jsme se s žížalou, panáčkem Žaludem a ježkem Bodlinkou ukrytým pod listím a dozvěděli se co se děje v lese, když vítr zimu nese. Nejen herci ale i my jsme cvičili, zpívali a pomáhali všem obyvatelům lesa a najednou zazvonil zvonec a pohádky byl konec. Na památku jsme dostali omalovánku, která nám připomněla přicházející zimu. Však už za okny poletuje sníh.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»