28.11.2007 ANDĚLSKÝ TÝDEN
V týdnu od 26. do 30. listopadu se třída Berušek proměnila na třídu andílků. Maminky vystrojily všechny děti do bílých převleků a k tomu si ve školce vytvořily různé andělské doplňky. Děti - andílci si hrály mráčkové hry, vyráběly papírové andílky a vyprávěly si příběhy o pohádkových postavičkách malých andílků. Děti se do Andělského týdne zcela ponořily, také i změny v chování jsme zaznamenali a nebo to byly obavy některých z nich před bížící se Mikulášskou nadílkou?

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»