29.11.2007 NA NÁVŠTĚVĚ V ZÁKLADNÍ ŠKOLE
Předškoláci byli hosty v Základní škole Jiřího z Poděbrad při příležitosti dne otevřených dveří. Děti měly možnost si prohlédnout celou školu, obdivovaly krásná výtvarná dílka školáků, ale nejvíce se dětem líbila „kouzelná tabule“, na které plnily skutečné úkoly, zpívaly a cvičily. Po ukončení vyučovací hodiny děti nahlédly do knihovny, ale také si prohlédly kancelář pana ředitele. Děti odcházely plné dojmů a už nyní se těší až půjdou k zápisu do ZŠ.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»