05.12.2007 VÁNOCE SE ZLATÝM KLÍČEM
Představte si: sedíte s kamarády, povídáte si, za oknem poletují bělounce svítivé sněhové vločky, zpíváte si koledy... a do toho vám vpadne čert! Totiž jaký čert - spíše takový klučina čertovský. A hned, že se mu v pekle nelíbí a kdesi cosi a jestli tu prý na světě může zůstat! Ale povídejte si o Ježíškovi s čertem v zádech, že? Ale nebojte se, všechno dobře dopadlo a my se díky panu Stuchlíkovi a jeho divadelní společnosti Zlatý klíč dozvěděli, proč se slaví Vánoce, zazpívali si koledy a nazdobili stromeček. Tak krásně nám dnes začalo těšení na vánoce.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ