14.12.2007 VYSTOUPENÍ V DOMĚ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU
Dědečkové, babičky, poslouchejte písničky, které jsme si připravili, abychom vás potěšili. Tak začaly své vystoupení pro babičky a dědečky v Domě s pečovatelskou službou děti ze třídy Sluníčko v pátek 14. prosince. Pro zpříjemnění předvánočního období děti u nazdobeného vánočního stromečku zazpívaly koledy, přednesly vánoční básničky a předaly obyvatelům domova dárečky, které vyrobili jejich kamarádi ze třídy Kuřátka. Všem se program moc líbil. Děti byly odměněny nejen potleskem, ale i malým balíčkem sladkostí.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»