14.12.2007 VYSTOUPENÍ V DOMĚ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU
Dědečkové, babičky, poslouchejte písničky, které jsme si připravili, abychom vás potěšili. Tak začaly své vystoupení pro babičky a dědečky v Domě s pečovatelskou službou děti ze třídy Sluníčko v pátek 14. prosince. Pro zpříjemnění předvánočního období děti u nazdobeného vánočního stromečku zazpívaly koledy, přednesly vánoční básničky a předaly obyvatelům domova dárečky, které vyrobili jejich kamarádi ze třídy Kuřátka. Všem se program moc líbil. Děti byly odměněny nejen potleskem, ale i malým balíčkem sladkostí.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»