13.12.2007 ZPÍVÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU
Ve čtvrtek 13. prosince odvezl autobus děti a rodiče z Mateřídoušky k vánočnímu stromu v Místku. Účast na této akci je již tradičním přispěním naší mateřské školy k charitativním účelům. Pro děti z hudebního kroužku je navíc spojena se společným zážitkem – zpíváním na vánočně vyzdobeném náměstí Svobody. Koledy a písničky se zimní a vánoční tématikou doprovázené hrou na dětské hudební nástroje zahřály v mrazivém počasí srdce posluchačů a dětem přinesly potlesk i sladkou odměnu.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»