Detail zprávy
02.12.2004 Předvánoční čas v Mateřídoušce
Mikulášská nadílka Dopoledne v pondělí 6.prosince k nám do mateřské školy opět zavítala Agentura Zvonky naděje s p. Kubínovou s novými písničkami, o vánočních tradicích a zvycích. Odpoledne MŠ společně s Rodičovskou radou se uskutečnil pro děti Mikulášská nadílka v jídelně 11. ZŠ společně s rodiči. Vystoupení v domě s pečovatelskou službou V úterý 7. prosince děti z odd. Sluníčko vystoupily v domě s pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí s vánočním programem. Zpívání u vánočního stromu V předvánočních dnech se uskuteční na náměstí Svobody v Místku veřejná sbírka na dobročinné účely u "Vánočního stromu". V rámci této akce bude na náměstí Svobody vztyčen vánoční strom, u něhož se budou konat vystoupení dětí a žáků frýdeckých škol a školských zařízení. Naše děti z hudebního kroužku vystoupí se svým programem v úterý 14. prosince v 15.30 hodin. Vánoční jarmark 11. ZŠ Ve čtvrtek 16. prosince pořádá 11. ZŠ již tradiční vánoční jarmark. I v letošním roce budou naše děti hosty tohoto jarmarku , kde zazpívají veselé písně a koledy. Divadlo V pátek 17. prosince shlédnou děti pohádku „Smolíček pacholíček“ divadelní společnosti Myška. Vánoční dílny Společné vánoční dílny se uskuteční dle jednotlivých odděleních dne 21. prosince v době od 15.00 hodin. Kdy si společně zazpíváme vánoční písně a koledy a vytvoříme něco pěkného do nastávajících vánočních dnů.

ZPRÁVY

11.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Kuřátko

26 fotografie
celá zpráva »»
11.12.2018

BESEDA SE STRÁŽNICEMI MP

11 fotografie
celá zpráva »»
10.12.2018

DIVADLO LETADLO

22 fotografie
Vánoční pohádka O ježečkovi a myšce V pondělí 10. prosince přiletělo do celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka