Detail zprávy
02.12.2004 Předvánoční čas v Mateřídoušce
Mikulášská nadílka Dopoledne v pondělí 6.prosince k nám do mateřské školy opět zavítala Agentura Zvonky naděje s p. Kubínovou s novými písničkami, o vánočních tradicích a zvycích. Odpoledne MŠ společně s Rodičovskou radou se uskutečnil pro děti Mikulášská nadílka v jídelně 11. ZŠ společně s rodiči. Vystoupení v domě s pečovatelskou službou V úterý 7. prosince děti z odd. Sluníčko vystoupily v domě s pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí s vánočním programem. Zpívání u vánočního stromu V předvánočních dnech se uskuteční na náměstí Svobody v Místku veřejná sbírka na dobročinné účely u "Vánočního stromu". V rámci této akce bude na náměstí Svobody vztyčen vánoční strom, u něhož se budou konat vystoupení dětí a žáků frýdeckých škol a školských zařízení. Naše děti z hudebního kroužku vystoupí se svým programem v úterý 14. prosince v 15.30 hodin. Vánoční jarmark 11. ZŠ Ve čtvrtek 16. prosince pořádá 11. ZŠ již tradiční vánoční jarmark. I v letošním roce budou naše děti hosty tohoto jarmarku , kde zazpívají veselé písně a koledy. Divadlo V pátek 17. prosince shlédnou děti pohádku „Smolíček pacholíček“ divadelní společnosti Myška. Vánoční dílny Společné vánoční dílny se uskuteční dle jednotlivých odděleních dne 21. prosince v době od 15.00 hodin. Kdy si společně zazpíváme vánoční písně a koledy a vytvoříme něco pěkného do nastávajících vánočních dnů.

ZPRÁVY

18.06.2020

Pasování školáků 2020

16 fotografie
  Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka