13.02.2008 MILÝ PANE KARNEVALE ...
... račte dále, račte dále! Princezny, myšky, opraváři, Spidermani, klauni, víly, Pat a Mat a spousta jiných postaviček, které by se v pohádkách nikdy nepotkaly, se sešli na karnevale Mateřské školy Mateřídouška. Nebyly to opravdové pohádkové bytosti, ale děti z naší školičky. Odpoledne plné her, písniček a soutěží se všem moc líbilo. Procvičili jsme se v házení míčků do klaunovy otevřené pusy, přenášení zmrzlinových kornoutů, strefování kroužků na kužely, zvonění na vysoko pověšený zvoneček, zahráli jsme si na hokejisty…To vše pro nás připravily naše paní učitelky a pan Honza Stuchlík s manželkou z divadelní společnosti Zlatý klíč, který program moderoval. Abychom byli silní na maškarní rej, maminky nám upekly spoustu koláčů, buchet, dortíků a cukroví. Za věnované dobroty a sladkosti pro soutěžící jim patří náš dík. Poděkování náleží též 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad za vstřícné zapůjčení prostor školní jídelny.Důkazem toho, že se nám karneval opravdu vydařil, byla odpověď dětí na otázku: „Co se ti nejvíce líbilo?“ – „Úplně všechno!“

12.12.2019

Vánoční tvoření ve třídě Kuřátko

I tento rok jsme se sešli při tradičním vánočním tvoření a zpříje celá zpráva »»
10.12.2019