18.03.2008 VELIKONOČNÍ VÝSTAVA
„Řekni, jaro, co máš za lubem? Počkáme na tebe pod dubem…“ 18. března se konala Velikonoční výstava pořádaná společně s 11. základní školou Jiřího z Poděbrad. Děti z naší mateřské školy Mateřídouška přispěly svými výrobky. Rodičům a kamarádům se moc líbila malovaná vajíčka, zajíčci, kuřátka, ovečky i obrázky s velikonoční tématikou. Na zahájení výstavy vystoupily s pásmem jarních písniček i děti ze třídy Beruška a společně se školáky probudily nejkrásnější roční období.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»