18.03.2008 VELIKONOČNÍ VÝSTAVA
„Řekni, jaro, co máš za lubem? Počkáme na tebe pod dubem…“ 18. března se konala Velikonoční výstava pořádaná společně s 11. základní školou Jiřího z Poděbrad. Děti z naší mateřské školy Mateřídouška přispěly svými výrobky. Rodičům a kamarádům se moc líbila malovaná vajíčka, zajíčci, kuřátka, ovečky i obrázky s velikonoční tématikou. Na zahájení výstavy vystoupily s pásmem jarních písniček i děti ze třídy Beruška a společně se školáky probudily nejkrásnější roční období.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»