27.03.2008 FESTIVAL - OSTRAVSKÁ MATEŘINKA
Děti z MŠ Mateřídouška reprezentovaly naši školičku 27. března 2008 na 2. ročníku oblastního kola celostátního festivalu mateřských škol Ostravská Mateřinka. Tento festival je nesoutěžní a setkávají se na něm veselé děti, šikovné paní učitelky, nadšení rodiče a kamarádi. Našich 12 kluků a holčiček předvedlo na pódiu kulturního domu K-Trio v Ostravě - Hrabůvce své vystoupení Nejmenší hasiči. Sál plný hostů, rodičů a děti ani nedutal, a ti naši, kteří nás přijeli podpořit, nám moc drželi palce. Děti cvičily s chutí, radostí a úsměvem na tváři a za své vystoupení byly odměněni velkým potleskem. Všichni odjížděli domů z festivalu se sladkou odměnou a s pěknými zážitky a již nyní se těší na své další vystoupení. Velké díky patří rodičům, kteří nám pomáhali a doprovázeli děti na vystoupení.

18.06.2020

Pasování školáků 2020

Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se celá zpráva »»

Den dětí - Tř. Sluníčko