18.04.2008 OSLAVY DNE ZEMĚ
V pátek 18. dubna se předškoláci zúčastnili oslav Dne Země v Sadech B. Smetany v Místku. Akce byla zahájena vyhlášením vítězů soutěže “Zachraň strom“. I my jsme celý rok mysleli na naši přírodu a společně jsme nasbírali 5 505 kg papíru. S dobrým pocitem, že jsme pomohli zachránit 55 stromů, jsme převzali diplom a stromeček, který si vysadíme na naší školní zahradě 22. 4. při příležitosti oslav Dne Země ve školce.A pak už nás čekalo putování parkem za poznáním. U prvního stanoviště si děti bramborovými razítky ozdobily čelenky. U včelařů jsme se dozvěděli něco o životě včel, o jejich užitku pro přírodu a společnost a o rostlinách, ze kterých vyrábí med. Děti překvapily svými znalostmi jarních květin a stromů a u pana rybáře zkoušely, kdo pozná nejvíce ryb. Pan myslivec nám ukázal, čím se živí zvířata v lese a měl velkou radost, když jsme mu předali usušené kaštany. Na stanovišti Frýdecké skládky jsme si prohlédli auto se stonožkou a vyfotili se u dlouhatánského hada z Pet-lahví. S kartou plnou razítek za splněné úkoly jsme si šli vyzvednout sladkou odměnu a s krásnými zážitky se vydali zpět do školky.

09.12.2019

KONCERT VÁNOČNÍ POHODA

V pondělí 9. prosince se nejstarší děti z naší školky zúčastnily k celá zpráva »»

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA