29.04.2008 NA VÝLETĚ V HORNÍ LOMNÉ

V úterý 29.dubna vyjeli budoucí školáci za poznáním do Horní Lomné. V Terénním středisku ekologické výchovy Tetřev pro nás připravili dva zábavné výukové programy. Děti se dozvěděly z čeho se vyrábí chléb, jak se pěstovalo obilí dříve a dnes. Samy si zkusily vyrobit housku nebo rohlík, posypat ho solí, mákem nebo kmínem a upečené mohly ochutnat. Děti z druhé skupinky si zahrály na stromy v lese. Dozvěděly se, proč jsou pro nás stromy důležité a vyzkoušely si vyrobit papír. Po výborném obědě jsme vyrazili do okolní přírody. Statečně jsme vyšlapali až na vrchol velkého kopce. Nejen krásný výhled stál zato. Užili jsme si odpočinek v trávě, mlsání dobrot z batůžků, hry na louce a pak zase hurá zpátky k autobusu a návrat do školičky. Akce se opravdu vydařila. Počasí nám po celý den přálo a my odjížděli s novými poznatky a se spoustou krásných zážitků. Určitě se sem v příštím roce rádi vrátíme.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»